چسب هبلکس

چسب هبلکس کاربردهای وسیعی در صنعت ساخت و ساز دارد. این چسب از ترکیبات اصلی بلوک هبلکس می باشد که باعث شده تا سرعت اجرا بالا رفته و مقاومت آن نیز افزایش یابد.

در ادامه قصد داریم تا درباره نکات مهم چسب هبلکس از جمله مزایا، معایب، نحوه استفاده و همچنین قیمت چسب هبلکس نکات مهمی را بیان کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

چسب هبلکس چیست؟

در گذشته از ملات برای چیدن دیوار استفاده می شد اما امروزه با ظهور بلوک هبلکس، انقلابی در صنعت ساخت و ساز بوجود آمده است. چسب هبلکس دقیقا همان کارآیی ملات قدیم را دارد با این تفاوت که بسیار مقاوم تر بوده و سرعت اجرای آن نیز بسیار زیاد می باشد.

در واقع چسب هبلکس نوعی ملات آماده ولی خشک است که به صورت پوردی می باشد ترکیبات موجود در این چسب به گونه ای است که بصورت کامل با بلوک هبلکس سازگاری داشته و باعث می شود تا بلوک ها پیوند محکمی با یکدیگر برقرار کنند و همین امر باعث استحکام و مقاومت چند برابری این چسب می شود.

چسب هبلکس
چسب هبلکس

کاربرد چسب هبلکس

مهمترین کاربرد چسب هبلکس، استفاده از آن برای نصب بلوک های ساختمانی می باشد. این چسب ها بین بلوک های هبلکس قرار می گیرد و فضای بین آنها را پر می کند و باعث می شود تا فرآیند دیوار چینی سرعت گرفته و دیوارهای سبک اما محکمی داشته باشیم.

مهمترین نکته هنگام ساخت برج ها و ساختمانهای بزرگ سرعت عمل بالا و وزن سبک سازه می باشد. استفاده از چسب های هبلکس باعث سبکی سازه و افزایش سرعت اجرای پروژه می گردد.

برای دریافت قیمت بلوک هبلکس وارد لینک آبی شوید.

چسب هبلکس
چسب هبلکس

مزایای استفاده از چسب بلوک هبلکس

مزایای استفاده از چسب بلوک هبلکس بسیار زیاد می باشد که برخی از آنها را در ادامه توضیح می دهیم.

آماده شدن سریع

این چسب های به گونه ای ساخته شده اند که به راحتی و در سریعترین زمان ممکن آماده شوند. تنها کافی است که شما پودر چسب هبلکس را با آب مخلوط نمایید تا بتوانید بلافاصله از آن استفاده کنید و نیاز به هیچ مهارت و دانش خاصی نمی باشد.

وزن سبک

این چسب ها به دلیل داشتن وزن سبک، هیچ وزن اضافه ای به ساختمان وارد نمی کند و همین امر باعث جذابیت این چسب ها شده است. در مقابل استفاده از ملات علاوه بر داشتن وزن زیاد باعث می شود تا نیروی کار نیز، زود خسته شود و روند اجرای ساخت و ساز با کندی مواجه شود.

مقاومت بالا

کافی است یک بار بلوک های هبلکس را توسط این چسب ها به یکدیگر متصل کنید تا متوجه مقاومت بالای این چسب ها شوید. زمانی که از این چسب ها استفاده می کنید بهتر است بدانید که تحت هیچ شرایطی نمی توانید بلوک ها را از یکدیگر جدا کنید. که این امر به افزایش مقاومت ساختما بسیار کمک می کند.

چسب هبلکس
چسب هبلکس

نحوه استفاده از چسب هبلکس

نحوه استفاده از چسب هبلکس بسیار ساده می باشد. کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید تا چسب هبلکس آماده شود.

 1. یک چهارم پودر داخل کیسه چسب را داخل ظرف پلاستیکی بریزد.
 2. سپس مقداری آب به آن اضافه کنید تا پودر در آب حل شود. بهتر است به ازای هر 25 کیلو از چسب هبلکس، تقریبا 7 لیتر آب استفاده کنید.
 3. توسط یک هم زن چوبی، چسب و آب را به خوبی مخلوط کنید تا مانند خمیر یکدست بوجود آید.
 4. حال دیگر کافی است تا 5 دقیقه صبر کنید تا چسب به خوبی جا بیفتد و آماده استفاده شود.

قیمت چسب هبلکس

در بازار شما شاهد قیمت های مختلفی از چسب هبلکس هستید که دلیل اصلی این تفاوت قیمت در برند محصولات می باشد. اگر به دنبال قیمت پسب هبلکس از تولیدی می باشد و می خواهید بدون واسطه چسب هبلکس را تهیه کنید همین الان با ما تماس گرفته و استعلام قیمت بگیرید.

09120977728

02133001842

معایب چسب هبلکس

بزرگترین عیب چسب هبلکس این است که نمی توان از آن برای ساخت دیواری باری استفاده کرد. دیوارهای باری به علت تحمل فشار زیاد باید قدرت بالای داشته باشد برای همین چون بلوک های هبلکس برای این دیوارها مناسب نمی باشد بنابراین از چسب هبلکس نیز نمی توان استفاده کرد.

اما در سایر موارد می توان به راحتی از این چسب بهر برد.

چسب هبلکس
چسب هبلکس

میزان مصرف چسب هبلکس

میزان مصرف چسب هبلکس در مقایسه با میزان مصرف ملات بسیار ناچیز می باشد. شما هنگام استفاده از ملات باید حجم زیادی از ملات را آماده کنید تا بتوانید یک دیوار را کامل دیوارچینی کنید. در حالی شما می توانید با یک کیسه پودر چسب نیاز خود را بر طرف کنید.

چسب های هبلکس در کیسه های 25 کیلوگرمی به صورت پودری تولید می شود که شما فقط به اندازه 2 تا 3 میلیمتر باید بین بلوک ها قرار دهید. این لایه بسیار نازک از هدر رفتن دما جلوگیری می کند و باعث افزایش سرعت دیوار چینی می شود.

فروش چسب هبلکس

فروش چسب هبلکس بصورت عمده و جزئی صورت می گیرد که شما می توانید این محصول را از تولیدی و با قیمت زیر بازار تهیه کنید.

برای دریافت قیمت فروش چسب هبلکس با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

09120977728

02133001842

قیمت چسب هبلکس در تهران

از آنجای که در تهران شاهد بیشترین ساخت و ساز هستیم برای همین قیمت ها در تهران بسیار رقابتی می باشد. شما می توانید قیمت چسب هبلکس در تهران را بصورت مستقیم از کارخانه ای اصلی آن استعلام بگیرد.

برای استعلام قیمت کارخانه ای چسب می توانید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نکات اجرایی هبلکس

فروش چسب بلوک هبلکس از خدمات اصلی مجموعه بلوک هبلکس دریا می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

در صورتیکه از بلوک هبلکس برای دیوار­چینی استفاده می کنید می توانید از هر یک از مصالح زیر به عنوان ملات استفاده کنید.

 • مخلوط سیمان و ماسه
 • ملات خشک بلوک هبلکس‌ (چسب پودری)
 • چسب بلوک هبلکس اسپری

مخلوط سیمان و ماسه

این ترکیب آشنا همواره در دیوارچینی با انواع مختلف آجر، سفال و بلوک سیمانی مورد استفاده قرار گرفته و می‌گیرد. امکان استفاده از این ملات برای دیوارچینی با بلوک هبلکس نیز وجود دارد اما با توجه به مزایای سایر مصالح که در ادامه توضیح داده می شود استفاده از مخلوط سیمان و ماسه کمتر توصیه می شود.

ملات خشک بلوک هبلکس‌

ملات خشک بلوک هبلکس‌ توسط اغلب تولیدکنندگان این نوع بلوک درکیسه های 20 یا 25کیلوگرمی همراه با بلوک عرضه میشود. چسب هبلکس کارپذیر می‌باشد به این معنی که تا چند دقیقه بعد از نصب قابلیت جابجایی بلوک ها وجود دارد. از آنجا که این چسب با ضخامت 3-2میلیمتری بکار میرود، میزان چسب مصرفی نسبت به ملات ماسه سیمان بسیار کمتر است. از این ملات علاوه بر دیوارچینی، برای پر کردن فضای خالی بین بلوک ها و بند کشی دیوارها نیز استفاده می­شود.

انواع

 • سیمانی : خاکستری رنگ
 • پلیمری : سفید رنگ

مشخصات فنی

 • مقاومت خمشی در 7 روز : بیش از 5 مگاپاسکال
 • مقاومت فشاری : 10مگاپاسکال با تلرانس 2
 • چسبندگی: 1 مگاپاسکال با تلرانس 0.2
 • زمان گیرش اولیه : 2 الی 2.5 ساعت
 • زمان گیرش نهایی: 5 الی 6 ساعت

مزایای اصلی

 • چسبندگی بالا
 • مقاومت مناسب در برابر ضربه
 • اجرای آسان و سریع دیوارچینی
 • عایق آب و رطوبت
 • غیر قابل اشتعال
 • سازگار با محیط زیست

چسب بلوک هبلکس اسپری

چسب بلوک هبلکس

این محصول در حقیقت یک چسب پلی اورتان تک بخشی می باشد که به عنوان ملات برای چسباندن انواع بلوک ها و سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین تولید کنندگان این محصول می توان به برند زتکس اشاره کرد.

مزایای اصلی

این محصول علاوه بر مزایای مطرح شده برای چسب ملات خشک دارای مزایای زیر نیز می باشد:

 • بالا بودن سرعت اجرای کار
 • چسبندگی بسیار بالا
 • عدم نیاز به آماده سازی