بلوک هبلکس چیست

بلوک هبلکس چیست ؟

بلوک هبلکس ( AAC ) که با نام های ACC و ALC و سیپورکس و … نیز شناخته میشود .هبلکس یک بلوک ساختمانی سبک و پیش ساخته می باشد. که خواص مانند عایق بودن در برابر سرما و گرما و الکتریسیته و مقاوم در برابر آتش و حشرات می باشد. قیمت هبلکس در مقایسه با نمونه های قدیمی بتن بسیار مقرون بصرفه می باشد.

بلوک هبلکس دارای خواص منحصر به فرد است . همچون عایق صوت و حرارت و رطوبت و مقاوم در برابر آتش و آفات و همچنین وزن سبک می باشد. و نسبت به مصالح ساختمانی سنتی برتری های چشمگیری از لحاظ اقتصادی و سازگاری با محیط زیست دارد.

قیمت بلوک هبلکس
قیمت بلوک هبلکس

بلوک هبلکس دارای خواص ساختاری و فیزیکی خوب می باشد. که در سراسر جهان مورد تایید و در اکثر شرایط آب و هوایی و همچنین مناطق زلزله خیز مناسب می باشد .

هبلکس با دارا بودن عایق صوت عالی محصولی مناسب برای استفاده در سالن های همایش و بیمارستان ها و سالن های تئاتر و محیط های اداری و.. می باشد .

ساختار بلوک هبلکس این امکان را به شما می دهد که بدون کوچکترین ضایعات و یا شکستگی در بلوک تآسیسات خود را مانند برقکشی و لوله کشی در آن اجرا کنید. و همینطور در صورت لوزم شما میتوانید با استفاده از اره بلوک هبلکس را به سایز های دلخواه برش زده و  همچنین می توان آن را سوراخ کرده و یا میخ بر روی آن کوبید .

امروزه بلوک هبلکس در سرتاسر جهان به دلیل عایق بودن و صرفه جویی در مصرف انرژی و خواص برتر آن به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست شناخته شده است . افزایش استفاده از هبلکس به ما برای حفظ و حفاظت از پوشش جنگلی سیاره ما کمک میکند .